Dariusz Janeczek kandydatem PiS na burmistrza Koluszek

Mieszkańcy miasta i gminy Koluszki będą mieli do wyboru dwóch kandydatów na burmistrza w wyborach samorządowych, które odbędą się 21 października.  O reelekcję zamierza ubiegać się Waldemar Chałat z komitetu Razem dla Gminy. Nowym burmistrzem może również zostać Dariusz Janeczek popierany przez Prawo i Sprawiedliwość.

JBaner wyborczy Dariusza Janeczka

Co wiemy o kandydacie Prawa i Sprawiedliwości?

Dariusz Janeczek ma 41 lat. Mieszka w Koluszkach i wspólnie z żoną wychowuje dwie córki. Ukończył dwa kierunki na Uniwersytecie Łódzkim – matematykę i informatykę, a także studia podyplomowe z inwestycji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.  Był stypendystą Uniwersytetu Vaxjo w Szwecji. Janeczek przez wiele lat był menadżerem w przedsiębiorstwie REMA.

To jeden z najaktywniejszych radnych Rady Miejskiej w Koluszkach. Od 2014 roku jest przewodniczącym Komisji Mienia i Gospodarki Komunalnej. W trakcie ostatniej kadencji zabiegał m.in o budowę nowoczesnego żłobka, realizację inwestycji w placówkach oświatowych, poprawę nawierzchni dróg i chodników oraz utrzymanie stawki za odbiór odpadów komunalnych (segregowanych) na poziomie 8 zł. Często wchodził w rolę rzecznika mieszkańców i przedsiębiorców w Radzie Miejskiej.

Jak poinformowali nas przedstawiciele sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, obecnie Dariusz Janeczek kontynuuje spotkania z mieszkańcami, by wspólnie z nimi stworzyć program wyborczy dla miasta i gminy. – Zapraszamy wszystkich mieszkańców do naszego biura przy ul. 11 Listopada 41, lok. 4 – czytamy w komunikacie prasowym.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności