Śpiewająca Rodzina Kaczmarków nagrała wspólną płytę!

„Najpiękniejsze melodie świata” to tytuł najnowszej płyty Śpiewającej Rodziny Kaczmarków z Koluszek. Powstała w lipcu tego roku, a od września można ją zakupić poprzez stronę internetową www.pieknekoncerty.pl lub podczas występów państwa Kaczmarków.

kaczmarek07102019

Jest to pierwsza wspólna płyta tej wspaniałej rodziny. Po ogromnym sukcesie dwóch poprzednich płyt nagranych przez synów Adama i Wojciecha zatytułowanych „Marzenia się spełniają” i „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”, a także na prośbę licznych fanów rodzina Kaczmarków postanowiła nagrać wspólną płytę. Znajdują się na niej wielkie przeboje muzyki rozrywkowej oraz wiązanki melodii z rożnych stron świata. Płyta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co świadczy o niezwykłej popularności pochodzących z Koluszek artystów, którzy niewątpliwie mogą być chlubą naszego miasta.

Warto przypomnieć, że ta cudowna rodzina występuje wspólnie od trzech lat, dając wspaniałe koncerty w całej Polsce, ale także w Europie i Ameryce. W tym roku w maju po raz drugi Kaczmarkowie zawitali w Stanach Zjednoczonych, tym razem w Kalifornii, aby tam uświetnić najpiękniejszy dzień w roku, czyli Dzień Matki. Ich koncerty nazywane są przez słuchaczy terapią dla duszy, gdyż wzbudzają wiele emocji, dają radość i powodują wzruszenie.

Ci, którzy nie są w stanie dotrzeć na ich koncerty osobiście, mogą oglądać ich występy na ich kanale na Youtube, na którym obecnie rodzina Kaczmarków ma ponad 50 tys. subskrypcji i ponad 30 mln wejść. To niewątpliwie świadczy o wielkiej popularności państwa Kaczmarków i ich utalentowanych synów. Wojciech (20 lat) i Adam (16 lat) są rekordzistami, jeśli chodzi o popularność filmów z ich występu w programie „Mam talent” w 2016 roku – mają one 47 mln wejść. Oczywiście od tego czasu chłopaki trochę zmienili się fizycznie, ale na pewno nie zmieniła się ich miłość do muzyki klasycznej. Ich dojrzałość sceniczna jako artystów, zachowanie na scenie i sposób przekazy-wania emocji są niewątpliwie wyjątkowe i godne podziwu.

Tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności podziwiać na żywo tej wspaniałej rodziny, zapraszamy na najbliższy koncert, który odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Łodzi 17 października br. o godz.18 lub 18 stycznia 2020 roku w Fil-harmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina w Łodzi.

Od 12 lat państwo Kaczmarek organizują także Koncerty Noworoczne w Koluszkach. W tym roku zwrócili się z prośbą do dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Koluszkach o wynajęcie sali na koncert 24 stycznia 2020 roku. Na razie czekają na odpowiedź. Mamy nadzieję, że koncert ten dojdzie do skutku, gdyż nie wyobrażamy sobie początku roku bez wspaniałej muzyki i uczty duchowej, jaką zapewnia nam Śpiewająca Rodzina Kaczmarków oraz zapraszani przez nią inni wspaniali artyści.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności