Bony na szkolenia, kursy i studia podyplomowe

camper10 października (w czwartek) od godz. 11 w parku w Koluszkach stanie kamper Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (spółki, w której większość udziałów na skarb państwa). W ramach programu Strefa RozwoYou 2 będzie można aplikować o bony rozwojowe na szkolenia, usługi doradcze i studia podyplomowe. Dofinansowanie wynosi do 80%.

W specjalnym mobilnym punkcie rekrutacji nie tylko informacją, ale też konkretną pomocą przy wypełnianiu aplikacji będą służyć doradcy projektu. Mobilny punkt informacji pozwoli przedsiębiorcom aplikować do projektu blisko siedziby firmy i z pomocą doradców.

Eksperci z ŁSSE zachęcają osoby samozatrudnione oraz mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z całego województwa do inwestowania w pracowników i rozwój ich kompetencji

Dofinasowanie przyznawane w ramach projektu ma postać bonów, o które należy aplikować poprzez formularz on-line dostępny na stronie projektu: www.strefarozwoju.lodz.pl. Zgłoszenie nie powinno zająć więcej niż 15 minut i wymaga jedynie niezbędnych informacji dotyczących przedsiębiorstwa. Weryfikacja i kwalifikacja zgłoszenia trwają do 10 dni roboczych, od dnia wysłania pełnej aplikacji. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia, przedsiębiorca zawiera umowę wsparcia i w ciągu 5 dni roboczych od jej podpisania dokonuje wpłaty wkładu własnego (w wysokości odpowiednio 20% lub 50% wartości bonów). W tym momencie jego pracownicy mogą rozpocząć korzystanie z oferty kursów, szkoleń i doradztwa, znajdujących się w Bazie Usług Rozwojowych (www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl).

Wsparcie nie może przekroczyć 9240 zł na jednego pracownika (w tym wkład własny).

 

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności