„Zawsze będzie stał na straży polskiej rodziny”. Profesor Piotr Gliński, Waldemar Buda i Mariusz Kotynia poparli Andrzeja Dudę

duda_10072020

– Naród, który o siebie nie dba, który nie jest suwerenny zawsze przegrywa. Polska musi twardo walczyć o swoje interesy we wszystkich obszarach. Chcemy być w UE, ale jako partnerzy – mówił prof. Piotr Gliński podczas spotkania z mieszkańcami Koluszek, które odbyło się w czwartek na placu targowym przy ul. Rynek. Wicepremier i minister kultury i dziedzictwa narodowego, wspólnie z wiceministrem funduszy i polityki regionalnej Waldemarem Budą oraz radnym Rady Powiatu Łódzkiego Wschodniego Mariuszem Kotynią, poparł  Andrzeja Dudę przed II turą wyborów prezydenckich. 

W Koluszkach profesor Piotr Gliński mówił o sprawach związanych z kulturą. Wspomniał też o realizowanych przez rząd programach gospodarczych oraz odpowiadał na pytania licznie zebranych mieszkańców gminy. – Niedzielne wybory są właśnie po to, żeby Polska mogła się dalej dynamicznie rozwijać. Wybierzmy prezydenta, który zawsze będzie stał na straży polskiej rodziny – mówił.

duda_10072020-3

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności