Spotkanie dla przedsiębiorców. Poznaj oferty dotacji, bonów rozwojowych i funduszy UE

 spotkanie_11082020

Jeśli jesteś przedsiębiorą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, mikro, małym czy średnim przedsiębiorcą, a Twoja firma potrzebuje wsparcia, a jeszcze nie wiesz jakie są możliwości i jak uzyskać pomoc? Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi zaprasza na cykl spotkań w regionie pt.: „Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego”.

Spotkanie w Koluszkach odbędzie się 18 sierpnia (wtorek) o godz. 13.00  w sali „U Lenarta”, przy ul. Partyzantów 1 . Podczas spotkania ŁARR, Urząd Marszałkowski i WUP przedstawią możliwości wsparcia firm w zakresie ich rozwoju jak również pomocy związanej ze skutkami epidemii Covid-19.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, prosimy o zgłaszanie się (podanie: imię, nazwisko, nazwa firmy oraz miejsce spotkania) poprzez: formularz na stronie www.larr.pl, e-mail: bok1@larr.pl lub telefonicznie nr tel. 724544019. Więcej informacji i terminy spotkań dostępne na stronie www.larr.pl

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności