Koronawirus. Uczniowie i rodzice na kwarantannie

koronawirus-05052020

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łodzi poleca, aby uczniowie z klasy 5d Szkoły Podstawowej Nr 2 w Koluszkach wraz z członkami rodzin wspólnie zamieszkującymi, pozostali na kwarantannie w domach w okresie 24 – 30 września br. z powodu kontaktu dziecka z osobą zakażoną SARS-CoV-2. Zakazuje się opuszczania miejsca kwarantanny, chyba że zaistnieją przesłanki do poddania hospitalizacji albo Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łodzi postanowi inaczej.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łodzi poleca również, aby dzieci z grupy z V  Przedszkola nr 1 w Koluszkach wraz z członkami rodzin wspólnie zamieszkującymi, pozostali na kwarantannie w domach w okresie 24 – 30 września br. z powodu kontaktu dziecka z osobą zakażoną SARS-CoV-2.
Jednocześnie proszę Rodziców/Opiekunów o zwrotnego maila na adres hdm@psselodz.pl z informacją: imię, nazwisko, pesel wszystkich domowników, nr telefonu, adres przebywania na kwarantannie, oraz datę ostatniego dnia pobytu w pracy celem wystawienia i przesłania decyzji administracyjnej PPIS w Łodzi, która usprawiedliwia nieobecność w pracy. Proszę o dopisek w tytule SP2 Koluszki – mówi Urszula Jędrzejczyk, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi.
W związku z zaistniałą sytuacją uczniowie klasy 5d w dniach 24 – 30 września br. będą uczyć się w formie zdalnej. O sprawie poinformował Urząd Miejski w Koluszkach.

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności