W minioną sobotę odbył się bal studniówkowy I LO

NatWhitePhotography/CC0/pixabay

W sobotę 15 stycznia maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego w Koluszkach bawiąc się podczas zabawy studniówkowej rozpoczęli oficjalne odliczanie czasu jaki pozostał im do egzaminu dojrzałości.

O godzinie 19 w Sali Bankietowej u Lenarta nastąpiło oficjalne rozpoczęcie balu oraz powitanie gości i przemówienie wygłoszone przez Panią Dyrektor Annę Olczyk i przedstawicieli uczniów. Nie zabrakło wspomnień związanych z życiem licealnym, doświadczanymi emocjami, tworzącymi się przyjaźniami i zdobywaną widzą oraz umiejętnościami. Po powitaniu uczniów i gości maturzyści odegrali przedstawienie stworzone na bazie bajki „W głowie się nie mieści” ukazujące emocje, których doświadczali w liceum. Następnie swój talent zaprezentowały dwie uczennice, które przepięknie wykonały utwór „Somebody” Sary James.

Jak informuje I LO zgodnie z tradycją oficjalna część studniówki została zakończona polonezem. Wspólnie ze swoimi uczniami zatańczyły również wychowawczynie klas trzecich. Następnie uczniowie bawili się w rytmach ulubionych utworów muzycznych.

/AR/

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności