Ferie w MOKu

mok

mok

Ferie zimowe coraz bliżej. Warto więc skorzystać z oferty zajęć organizowanych dla dzieci w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach.

Jak informuje MOK w tym roku ferie organizowane są w dwóch turnusach: od 14 do 18 lutego oraz od 21 do 25 lutego. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Zajęcia są płatne. Koszt całego turnusu dla jednego dziecka wynosi 100 zł.  Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje zatem kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie osobiście w siedzibie MOKu od 24 stycznia w godzinach 8:00-15:00.

Program zajęć dla dzieci jest różnorodny. Uczestnicy wezmą udział w prelekcji na temat bezpiecznego wypoczynku, którą poprowadzi Państwowa Straż Pożarna z Koluszek oraz Komenda Powiatowa Policji Powiatu Łódzkiego Wschodniego. Ponadto dzieci wezmą udział w zajęciach wyjazdowych podczas, których zwiedzą zagrodę edukacyjną „Konarzew”, gdzie będą również uczyć się rękodzieła. Odwiedzą Centrum Nauki i Techniki w Łodzi, w którym zobaczą „Ulicę Żywiołów”. Ponadto w siedzibie MOK zaplanowano także warsztaty plastyczne, wspólne gry, animacje i zabawy, projekcję filmu. Zwieńczeniem ferii ma być bal karnawałowy podczas, którego dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach. Po zakończeniu turnusu otrzymają także upominki.

Szczegółowy plan ferii oraz karty zgłoszeniowe można pobrać z witryny internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury: https://mok-koluszki.pl/wpis/ferie-2022.

/AR/

Udostępnij