Wyjątkowy film od 4 lutego w koluszkowskim kinie

cmon cmon

źródło fotografii: filmweb.pl

Już w lutym w kinie Odeon w Koluszkach będzie można obejrzeć wyjątkowy czarno-biały film „C’mon c’mon” z Joaquinem Phoenixem – zdobywcą Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę w filmie Joker.

„C’mon c’mon” to film, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Mike Mills twórca m.in. „Debiutantów” i „Kobiet i XX wiek”. Film, który 21 stycznia wszedł na ekrany polskich kin to dramat, który przepełniony jest emocjami głównych bohaterów. Są nimi Johnny (Joaquin Phoenix) i Jesse (Woody Norman). Johnny to samotny dziennikarz, który całe swoje życie poświęcił wykonywanej pracy. Jesse jest natomiast jego siostrzeńcem, którym niespodziewanie będzie musiał przez pewien czas się zaopiekować.  Reżyser w niesamowity i ciepły sposób zarysowuje różnice występujące pomiędzy światem dzieci a światem ludzi dorosłych. W filmie nie brakuje mnóstwa zabawnych, trudnych i nurtujących życiowych pytań, które chłopiec zadaje wujkowi.

Joaquin Phoenix oraz czarujący Woody Norman tworzą na ekranie duet doskonały, którego nie da się nie polubić. Widzowie podczas seansu mogą ze wzruszeniem obserwować tworzącą się relację pomiędzy dziennikarzem i jego siostrzeńcem, która przeradza się w niezwykłą przyjaźń. Utrzymanie filmu w odcieniach szarości sprawia, że widz może jeszcze pełniej zagłębić się w dźwięki oraz emocje i dialogi bohaterów.

W koluszkowskim kinie film „C’mon c’mon” będzie można obejrzeć w dniach: 4.02. – 06.02. oraz 09.02 i 10.02.2022 r. o godzinie 19:00.

/AR/

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności