XIV Memoriał Ignacego Zbigniewa Pietrusewicza w Tenisie Stołowym

tenis stolowy

12 marca 2022 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Wł. Jagiełły w Starych Skoszewach odbędzie się XIV Turniej Tenisa Stołowego im. Ignacego Zbigniewa Pietrusewicza.

Memoriał organizowany jest przez Gminę Nowosolna oraz Powiat Łódzki Wschodni. Wsparcie organizacyjne zapewniają także Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Łodzi oraz Szkoła Podstawowa im Władysława Jagiełły w Starych Skoszewach. Do wzięcia udziału w turnieju zostali zaproszeni mieszkańcy powiatu łódzkiego wschodniego. Impreza organizowana od 2008 roku ma na celu popularyzację aktywnego wypoczynku, kultury fizycznej oraz tenisa stołowego wśród mieszkańców naszego powiatu, a także upamiętnienie Ignacego Zbigniewa Pietrusewicza, który był zasłużonym działaczem sportowym w powiecie łódzkim wschodnim. Ponadto turniej ma sprzyjać integracji lokalnego środowiska poprzez sport i rekreację oraz stworzyć warunki do zwiększenia aktywności społecznej mieszkańców naszego powiatu, a także zachęcać do podejmowania inicjatyw i działań dla lokalnych społeczności.

Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na kobiety i mężczyzn. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Ponadto najliczniejsza reprezentacja gminy lub klubu z powiatu łódzkiego wschodniego otrzyma puchar. Jak informuje Powiat szczegółowe informacje na temat Turnieju zawarte zostały w Regulaminie dostępnym pod adresem: https://www.lodzkiwschodni.pl/plik,14001,regulamin-turnieju-tenisa-stolowego-2022-oficjalny-pdf.pdf

/AR/

Udostępnij