XXIII Przegląd Artystycznego Ruchu Seniora

przeglad mikrofon

Urząd Miejski w Koluszkach oraz Miejski Ośrodek Kultury organizują XXIII Przegląd Artystycznego Ruchu Seniora. Wydarzenie odbędzie się w Koluszkach 2 kwietnia 2022 r.

Celem przeglądu jest m.in. możliwość zaprezentowania swojej twórczości przez amatorskie zespoły artystyczne seniorów i konfrontacja ich twórczości z innymi artystami a także wpływanie w pozytywny sposób na społeczeństwo oraz propagowanie aktywności i dobrych wzorców spędzania wolnego czasu. Artyści będą mogli zaprezentować się w takich kategoriach jak: zespoły, soliści oraz kabarety (gdy zgłosi się minimum 5 kabaretów).

Organizatorzy przewidują nagrody za pierwsze trzy miejsca oraz wyróżnienia w poszczególnych kategoriach. Przegląd odbędzie się 2 kwietnia br. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. 3 maja 2 w Koluszkach. Rozpoczęcie Przeglądu zaplanowano na godzinę 9:00.

Zgłoszenia udziału należy wysłać na adres MOK-u do 23 marca br. Warunkiem udziału w Przeglądzie jest dokonanie wpłaty 25 zł od osoby i dołączenie dowodu wpłaty do zgłoszenia.

Regulamin oraz karty zgłoszeniowe można pobrać ze strony internetowej MOK-u.

/AR/

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności