Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym

aparat fotograficzny

„Wiosna w Powiecie Łódzkim Wschodnim” to hasło konkursu fotograficznego organizowanego w naszym powiecie, w którym można wziąć udział aż do 31 maja 2022 roku. Za organizację konkursu odpowiedzialny jest Powiat Łódzki Wschodni, natomiast jego obsługę zapewnia Referat Promocji Powiatu i Informacji Starostwa Powiatowego w Łodzi.

Celami konkursu są m.in. promowanie powiatu, jego walorów przyrodniczych, uchwycenie piękna zmieniającej się natury, zachęcenie mieszkańców powiatu do poznawania jego walorów, aktywnego wypoczynku w otoczeniu przyrody i odkrywania rezerwatów, parków, zabytków, szlaków turystycznych.

Jak informuje Organizator zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie ciekawej fotografii, która będzie ukazywała piękno wiosennej przyrody w naszym powiecie. Zdjęcie może przedstawiać np. wiosenny krajobraz, obiekt, zjawisko przyrodnicze, wyjątkowe miejsce. Zrobić je można zarówno w tradycyjnej formie jak i z własną osobą jako „selfie” promując aktywność na świeżym powietrzu. Uczestnicy mogą przesłać maksymalnie 3 fotografie lub 1 kolaż utworzony z kilku zdjęć.

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny oraz dobrowolny. Fotografie konkursowe wraz z kartą zgłoszeniową można wysyłać w formie elektronicznej na adres promocja@lodzkiwschodni.pl do godziny 15:00  w dniu 31 maja br. Ostatecznym terminem ogłoszenia wyników jest 17 czerwca 2022 r.  Jury konkursowe wybierze trzech Laureatów Konkursu. Otrzymają oni nagrody rzeczowe wraz z materiałami promocyjnymi Powiatu Łódzkiego Wschodniego.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej: https://www.lodzkiwschodni.pl/plik,14115,regulamin-konkursu-fotograficznego-wiosna-w-powiecie-lodzkim-wschodnim-pdf.pdf.

/AR/

 

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności