Miejska Biblioteka Publiczna w Koluszkach zaprasza do udziału w świątecznym konkursie

kartka wielkanocna

„Kolorowa Wielkanoc” to tytuł Powiatowego Konkursu Plastycznego organizowanego z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocy.

Do udziału w konkursie zaproszone są dzieci w wieku przedszkolnym w terenu naszego powiatu. Ich zadaniem jest wykonanie pracy plastycznej w postaci kartki wielkanocnej. Prace mają być wykonane w formacie A5 jako wyklejanka/wydzieranka na sztywnym brystolu. Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Koluszkach, która będzie przyjmowała prace w terminie od 28 marca do 8 kwietnia 2022 r. Laureaci zostaną przedstawieni 13 kwietnia br. i otrzymają nagrody, które ufundowane będą z dotacji uzyskanej przez bibliotekę ze Starostwa Powiatowego w Łodzi.

Jak informuje Biblioteka Miejska celami konkursu są: rozwijanie zdolności manualnych przedszkolaków i budowanie ich wiary we własne możliwości, kształtowanie wyobraźni dzieci, podtrzymywanie tradycji świątecznych i kreatywne spędzanie czasu wolnego przez uczestników.

Szczegóły konkursu oraz niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej: https://mbpkoluszki.wikom.pl/wpis/powiatowy-konkurs-plastyczny-kolorowa-wielkanoc.

/AR/

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności