Zaproszenie do udziału w policyjnym konkursie fotograficznym

konkurs drogowka policja

Z okazji obchodów 85-lecia Policji drogowej potocznie zwanej „drogówką” Komendant Główny Policji zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym pod hasłem „Obiektywnie o Drogówce”.

Konkurs fotograficzny organizowany jest w celu popularyzacji działań pionu ruchu drogowego policji w naszym kraju oraz promocję bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dodatkowo ma on promować tworzenie fotografii. Organizacją konkursu zajmuje się Biuro Edukacji Historycznej – Muzeum Policji Komendy Głównej Policji z siedzibą w Warszawie przy ul. Orkana 14. Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać kontaktując się z Biurem pod numerem telefonu: 47 72 119 99.

Konkurs trwać będzie od dnia 1 kwietnia 2022 do dnia 31 lipca 2022 roku. Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie w dwóch kategoriach: najlepsze zdjęcie oraz najlepszy fotoreportaż. Zwycięzcy dwóch kategorii otrzymają Puchar Komendanta Głównego Policji oraz tytuł Laureata Konkursu fotograficznego pt. „Obiektywnie o Drogówce” oraz Pucha. Ponadto najlepsze fotografie i fotoreportaże zostaną wraz z podpisami autorów opublikowane w miesięczniku Gazeta Policyjna oraz na wystawie plenerowej.

/AR/ źródło: Biuro Edukacji Historycznej – Muzeum Policji KGP

Udostępnij