Znamy artystów, którzy wystąpią na tegorocznych Dniach Koluszek

KONCERT SCENA MIKROFON

W tym roku Dni Koluszek zaplanowano na 11 i 12 czerwca. Podczas święta naszego miasta wystąpi łącznie pięciu wykonawców dobrze znanych z krajowej estrady.

Jak informuje Urząd Miejski w sobotę 11 czerwca na Dniach Koluszek wystąpi polski zespół rockowy Wanda i Banda znany z takich hitów jak „Hi-Fi” oraz „Nie będę Julią”. Kolejną gwiazdą, która ma uświetnić sobotni wieczór będzie Ewelina Lisowska. Artystka swoją karierę rozpoczęła biorąc udział w znanych telewizyjnych programach takich jak Mam talent! czy X Factor.  Znana jest m.in. z takich utworów jak „W stronę słońca” czy „Nieodporny rozum”.

W niedzielę 12 czerwca w Koluszkach wystąpi zespół grający disco polo – Defis. Następnie publiczność będzie mogła posłuchać pop-rockowej kapeli Red Lips założonej w 2010 roku i kojarzonej głownie z hitem „To co nam było”.  Na zakończenie miejskiego święta przed koluszkowską publiką zaśpiewa Patrycja Markowska – utalentowana córka Grzegorza Markowskiego (frontmena zespołu Perfect). Najbardziej znanymi utworami artystki są m.in. „Nie zatrzyma nikt”, „Jeszcze raz”, „Hallo, hallo” oraz „Świat się pomylił”.

/AR/

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności