Uczciwa koluszkowianka nagrodzona

portfel

12 kwietna 2022 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Koluszkach odbyło się spotkanie Komendanta Powiatowego Policji i Burmistrza Koluszek z mieszkanką miasta, która w marcu wykazała się uczciwością oddając w ręce policji znaleziony portfel z dużą sumą pieniędzy.

W marcu br. mieszkanka naszego miasta znalazła na parkingu portfel, w którym znajdowały się dokumenty właściciela oraz duża ilość gotówki. Bez wahania udała się do koluszkowskiego komisariatu i przekazała policjantom zgubę. Ci niezwłocznie oddali ją właścicielowi. Jak informuje sierż. sztab. Aneta Kotynia z koluszkowskiej komendy uczciwa mieszkanka naszego miasta za swoją godną naśladowania postawę otrzymała podziękowania oraz upominki.

/AR/

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności