Projekt „WISIENKA2” przedłużony

lekarz doktor

5 kwietnia 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Łodzi odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące realizacji w powiecie łódzkim-wschodnim Projektu Centrum Usług Środowiskowych „WISIENKA 2”.

„WISIENKA 2″ to projekt realizowany w naszym powiecie przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie polegający na wsparciu mieszkańców przez służbę zdrowia. Adresatami projektu są osoby niesamodzielne oraz osoby z ich otoczenia, zamieszkujące na terenie powiatu łódzkiego wschodniego. Mieszkańcy powiatu  w ramach projektu mają świadczone usługi opieki hospitacyjnej, paliatywnej, pielęgnacyjnej, długoterminowej i rehabilitacyjnej a także mogą korzystać ze specjalistycznego poradnictwa dla opiekunów faktycznych. Usługi są realizowane przez NZOZ MED-KOL w Koluszkach.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie uzyskało przedłużenie realizacji projektu o kolejne 12 miesięcy. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli otrzymywać wsparcie aż do 31.03.2023 r.

Aby uzyskać informacje dotyczące projektu 'WISIENKA 2” można kontaktować się z PCPR-em z siedzibą w Łodzi przy al. marsz. Józefa Piłsudskiego 133d lok.214 lub telefonicznie pod nr tel. 42 676 34 87.

/AR/

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności