Strażacy nie tylko gaszą pożary

25062022-piknik (10)

Zabawa kolorowym proszkiem, ścianka wspinaczkowa, przejazdy bryczką konną, konkurencje sportowo-rekreacyjne – między innymi z takich atrakcji można było skorzystać podczas I Pikniku Rodzinnego, który odbył się 25 czerwca na boisku Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach. W wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt osób. 

Piknik Rodzinny odbył się w ramach akcji „Bezpieczne wakacje”. Pogoda dopisała, co sprzyjało zabawom najmłodszych uczestników wydarzenia. Organizatorzy przygotowali szereg bezpłatnych atrakcji, m.in. gry i zabawy, ścianka wspinaczkowa, dmuchany plac zabaw, przejazdy bryczką konną, konkurencje sportowo-rekreacyjne.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się zabawa kolorowym proszkiem. Natomiast o oprawę muzyczną zadbał Muzyczny moll – Centrum Inicjatyw Artystycznych. Co ciekawe, wśród uczestników wydarzenia spacerowała maskotka Minionka.

I Piknik Rodzinny na terenie straży pożarnej został zorganizowany przez Zakładowy Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność”, Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach przy współpracy z funkcjonariuszami oraz pracownikami cywilnymi.

/dw/ fot. Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności