KKS i LKS bez punktów [ZDJĘCIA Z RÓŻYCY]

rozyca (10)

Drużyny z terenu gminy Koluszki nie zdołały zdobyć ani jednego punktu w 13. kolejce piotrkowskiej klasy okręgowej. KKS Koluszki przegrał w Wolborzu z aktualnym liderem rozgrywek 2:3, a LKS Różyca uległ na własnym boisku w konfrontacji z Victorią Żytno – również 2:3. W następnej serii meczów do Koluszek przyjedzie Concordia Piotrków Trybunalski, natomiast Różyca zagra w Drzewicy. 

Kolejka 13
IKS Inowłódz     0-2     Polonia Gorzędów     5 listopada, 17:00
Pilica Przedbórz     1-3     LZS Justynów     5 listopada, 13:30
Start Lgota Wielka     2-3     Włókniarz Moszczenica     5 listopada, 13:30
Szczerbiec Wolbórz     3-2     KKS Koluszki     5 listopada, 13:30
Concordia Piotrków Trybunalski     1-6     Gerlach Drzewica     5 listopada, 13:00
LKS Różyca     2-3     Victoria Żytno     5 listopada, 13:30
Astoria Szczerców     0-1     Kasztelan Żarnów     5 listopada, 13:30
Andrespolia Wiśniowa Góra     4-3     Omega II Kleszczów     5 listopada, 13:30

Kolejka 14
Polonia Gorzędów     –     Omega II Kleszczów     12 listopada, 13:00
Kasztelan Żarnów     –     Andrespolia Wiśniowa Góra     13 listopada, 13:00
Victoria Żytno     –     Astoria Szczerców     11 listopada, 12:00
Gerlach Drzewica     –     LKS Różyca     12 listopada, 13:00
KKS Koluszki     –     Concordia Piotrków Trybunalski     12 listopada, 13:00
Włókniarz Moszczenica     –     Szczerbiec Wolbórz     12 listopada, 13:00
LZS Justynów     –     Start Lgota Wielka     12 listopada, 13:00
IKS Inowłódz     –     Pilica Przedbórz     12 listopada, 15:00

 

rozyca (22)

rozyca (16)

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szczerbiec Wolbórz 13 37 12 1 0 35-11
2.  Gerlach Drzewica 13 30 10 0 3 36-10
3.  LZS Justynów 13 26 8 2 3 41-24
4.  Włókniarz Moszczenica 13 26 8 2 3 29-23
5.  Polonia Gorzędów 13 25 8 1 4 28-13
6.  Victoria Żytno 13 22 7 1 5 27-23
7.  Kasztelan Żarnów 13 22 7 1 5 20-18
8.  Pilica Przedbórz 13 19 5 4 4 29-20
9.  KKS Koluszki 13 17 5 2 6 21-25
10.  Concordia Piotrków Trybunalski 13 16 5 1 7 17-23
11.  Andrespolia Wiśniowa Góra 13 16 5 1 7 24-22
12.  LKS Różyca 13 14 4 2 7 30-31
13.  Astoria Szczerców 13 12 3 3 7 12-28
14.  Omega II Kleszczów 13 9 2 3 8 22-28
15.  Start Lgota Wielka 13 8 2 2 9 12-35
16.  IKS Inowłódz 13 0 0 0 13 8-57

Udostępnij