Koncert rodziny Kaczmarków w rodzinnych Koluszkach. Bilety już w sprzedaży

rodzinakaczmarkow09092023

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków wystąpi w Koluszkach. Artyści dadzą koncert pt. „W krainie melodii” we wtorek, 17 stycznia 2023 roku,  o godz. 19.00 w sali kina Odeon 3D.

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków  ma na swoim koncie wydanie kilku płyt oraz wiele koncertów w Polsce i za granicą.  W kinie Odeon 3D artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kierownictwem prof. Adama Manijaka.

Bilety na koncert rodziny Kaczmarków

Organizatorem wydarzenia jest agencja artystyczna ŚRD – Piotr Kaczmarek. Gdzie można kupić bilety? Wejściówki są dostępne w cenie 80 zł w pracowni florystyczno-dekoratorskiej Annart Decor przy ul.Brzezińskiej 14 w Koluszkach.  Można również je nabyć przez Internet na stronie www.pieknekoncerty.pl

Rodzina Kaczmarków w Koluszek

Iwona  Kaczmarek – sopran – ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie kreowała główne role w takich operach, jak „Aida”, „Tosca”, „Hrabina”, „Halka” czy „Trubadur”. Nie dzieli jednak muzyki na gatunki, czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym: „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza”, a nawet w musicalu. Wspólnie z mężem Piotrem i synami Wojciechem i Adamem, w 2019 roku wydała płytę pt. „Najpiękniejsze melodie świata”.

Piotr Kaczmarek – tenor – były pierwszy tenor Teatru Muzycznego w Łodzi, przez wiele sezonów pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Współpracuje z teatrami w całej Polsce, jak i poza jej granicami.

Wojciech Kaczmarek – baryton – niezwykła, dojrzała barwa męskiego głosu. Zaskakuje publiczność za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać. Doskonale śpiewa zarówno klasykę, jak i popularne przeboje. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Studiuje na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na Wydziale Wokalno-Artystycznym.

Adam Kaczmarek – tenor – głos o jasnej, dźwięcznej, wspaniałej barwie, silny i czysty, budzi zachwyt. Popularność przyniósł mu udział w programie „Mam talent”, w którym wykonał piosenkę „Delilah”, ale ze sceną zżył się od dziecka. Śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo. Adam razem z bratem Wojciechem w 2017 r. wydał dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności