Międzynarodowy wyścig kolarski przejedzie przez Koluszki

34. edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków nie ominie Koluszek. Przez koluszkowskie ulice kolarze przejadą 28 i 29 czerwca. Organizatorzy zapraszają też na mini wyścig „Solidarności”.

28 czerwca

Do naszego miasta kolarze wjadą ok. godz. 11.00 od strony Starych Koluszek. Następnie pojadą ul. Naftową skierują się przez Erazmów, Felicjanów, Długie, Stefanów, Stamirowice i Leosin, w stronę Rewicy Kolonii.

29 czerwca

Z Koluszek kolarze wyruszą do trzeciego etapu o długości 166 km. O godz. 14.15 przy Parku Miejskim rozpocznie się start honorowy. Kolarze wykonają pętlę ulicami: 11 Listopada, Warszawską w kierunku Felicjanowa, a następnie ul. Warszawską i ul. Bema powrócą na start na ul. Kościuszki.     

Start ostry zaplanowano na godz. 14.2.. Kolarze pojadą przez wiadukt, następnie ulicą Brzezińską, Piotrkowską i Zagajnikową w Różycy. Przy przejeździe kolejowym skręcą w ul. Główną w kierunku Borowej, a następnie po skręcie w ul. Długą dotrą do Starych Chrust i skierują się na Nowe Chrusty.

Tego samego dnia odbędzie się mini wyścig dla dzieci o 5 do 12 lat. Zapisy będą odbywały się w godz. 8.50-9.50.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności