Truskawkowo i radośnie na osiedlu Natolin [ZDJĘCIA]

Za nami Truskawkowy Piknik Filmowy, czyli spotkanie integracyjne mieszkańców osiedla Natolin w Koluszkach. Impreza odbyła się w sobotę 8 lipca 2023 r. na boisku KKS Koluszki. Wzięło w niej udział kilkaset osób, wśród których były zarówno dzieci, jak i dorośli, a także seniorzy. Najczęściej na pikniku spotkać można było całe rodziny, także wielopokoleniowe. Organizatorem wydarzenia była przewodnicząca zarządu osiedla Natolin Ilona Węgrzyn.

Na pikniku królowały truskawki, zarówno wśród dekoracji, jak i na stołach z poczęstunkiem. Za darmo można było zjeść gofry z bitą śmietaną i truskawkami lub z dżemem truskawkowym, domowe ciasto z truskawkami czy cukierki o smaku truskawkowym. Dla wszystkich uczestników przygotowano także darmową watę cukrową i popcorn.

Dzieci bardzo chętnie brały udział w turnieju sportowym, w którym musiały wykonywać różne zadania i zbierać punkty. Każdy, kto ukończył wszystkie konkurencje, otrzymywał przypinkę z truskawką, a następnie jego karta zadań trafiała do specjalnego pudła. Na zakończenie pikniku odbyło się losowanie nagród. Wśród niespodzianek były zabawki, maskotki, słuchawki, a także wielka pluszowa gęś, na zdobycie której liczyły wszystkie dzieci.

Nagrody ufundowali:,Waldemar Buda, minister rozwoju i technologii – który odwiedził uczestników pikniku – Ilona Węgrzyn, przewodnicząca osiedla Natolin, Mariusz Kotynia i Jarosław Sobieszek, radni Rady Powiatu Łódzkiego Wschodniego oraz Arkadiusz Loba, radny Rady Miejskiej w Koluszkach.

Na pikniku przygotowano także inne atrakcji dla najmłodszych takie jak malowanie buzi, zmywalne tatuaże czy kolorowanki z motywem truskawek. W trakcie imprezy odbyły się również konkursy dla rodzin, jak również quiz dotyczący osiedla Natolin.

Wieczorem miał miejsce plenerowy pokaz filmu „Testosteron”, który można było obejrzeć na specjalnie przygotowanych leżakach.

Przewodnicząca zarządu osiedla Natolin w Koluszkach Ilona Węgrzyn dziękuje:

Renacie Budziarek, dyrektor OSiR w Koluszkach, za udostępnienie terenu na piknik,

Bartoszowi Kacperskiemu, prezesowi KKS Koluszki, za przygotowanie terenu,

Michałowi Owczarskiemu i zespołowi Fundacji „Życie”, Monice Kaczorowskiej, Natalii Sujkowskiej, Mariuszowi Kotyni, Jarosławowi Sobieszkowi, Arkadiuszowi Lobie, Marcinowi Włodarczykowi, Katarzynie Staroń-Jóźwiak – za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu pikniku.

Patronat nad wydarzeniem objął portal NaszeKoluszki.pl.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności