Powstaje nowy stadion w Różycy. Zobacz wizualizacje!

Trwa budowa nowego stadionu w Różycy. Niebawem na placu budowy powinien rozpocząć się montaż zadaszonej trybuny, a już teraz widać mury nowego budynku, który będzie służył nie tylko zawodnikom Ludowego Klubu Sportowego.

W październiku dawny budynek klubowy został całkowicie rozebrany. Postępy prac doskonale widać od strony ul. Piotrkowskiej. W ramach inwestycji powstaną nowe wiaty dla zawodników, budynek klubowy, strzelnica, trybuna i oświetlenie. Boisko zostanie ogrodzone, a tuż przy nim pojawi się bieżnia lekkoatletyczna. 

Nowy budynek zostanie podzielony na sześć stref: lokale na wynajem, strzelnica pneumatyczna, pomieszczenia klubu sportowego, świetlice z zapleczem kuchennym oraz komunikacje i pomieszczenia ogólnodostępne. W części klubowej znajdą się m.in. szatnie, biuro zarządu, pokój trenerski, gabinet masażysty, gabinet lekarski. Przy obiekcie powstanie duży parking.

Inwestycja została dofinansowana z budżetu państwa. O przyznaniu dotacji poinformował Waldemar Buda, minister rozwoju i technologii.

Fot. LKS Różyca
Fot. Gmina Koluszki
Fot. Gmina Koluszki
Udostępnij