TENIS STOŁOWY. 37 uczestników świątecznego turnieju w Długiem

Fot. Antoni Tomczyk

Po raz kolejny społeczność Długiego była świadkiem sportowych zmagań i wspaniałej atmosfery podczas Bożonarodzeniowego Turnieju Tenisa Stołowego, zorganizowanego przez LKS Koluszki we współpracy ze Szkołą Podstawową w Długiem. Rozgrywki przyciągnęły 37 utalentowanych zawodniczek i zawodników z różnych miejscowości.

Turniej rozpoczął się od uroczystego otwarcia, które poprowadziła dyrektor szkoły, Pani Joanna Jerzyna, w obecności sędziego głównego Antoniego Tomczyka. Rozgrywki odbywały się w siedmiu kategoriach wiekowych, a system „każdy z każdym” do dwóch lub trzech wygranych setów dostarczał wiele emocji i zaciętych pojedynków, zwłaszcza w kategoriach męskich.

Oto wyniki turnieju:

Dziewczęta do lat 10 (2013 i młodsze):

  1. Julia Dąbrowska (Łódź)
  2. Wiktoria Bagrowska (Łódź)
  3. Aleksandra Nowak (Słotwiny)
  4. Julia Chmielnicka (Koluszki)
  5. Lena Langner (Stefanów)
  6. Iga Pasikowska (Stefanów)

Chłopcy do lat 10 (2013 i młodsi):

  1. Oskar Bagrowski (Łódź)
  2. Antoni Muszalski (Koluszki)
  3. Bartłomiej Woźniak (Katarzynów)
  4. Adam Olczyk (Zygmuntów)

Dziewczęta 11-20 lat:

  1. Julia Kotynia (Koluszki)
  2. Natalia Zaborska (Będzelin)
  3. Julia Matusiak (Katarzynów)
  4. Luiza Zaborska (Będzelin)

Chłopcy 11-12 lat (2012-2011):

  1. Bartłomiej Matusiak (Katarzynów)
  2. Bartłomiej Kotynia (Koluszki)
  3. Fabian Szychowski (Stefanów)
  4. Szymon Koluszkowski (Stefanów)

Chłopcy 13-15 lat:

  1. Paweł Zychla (Mikołajów)
  2. Michał Smarz (Chrusty Nowe)
  3. Rafał Dobrzyński (Chrusty Nowe)

Chłopcy 16-20 lat:

  1. Dominik Rudnicki (Długie)
  2. Kamil Depta (Stefanów)
  3. Damian Kołaczkowski (Wierzchy)

Kobiety 21+:

  1. Agnieszka Szulc (Będzelin)
  2. Anna Woźniak (Katarzynów)

Mężczyźni 21-40 lat:

  1. Sylwester Zimoń (Stare Chrusty)
  2. Damian Zimoń (Brójce)
  3. Krzysztof Agier (Brójce)
  4. Bartłomiej Kwiatkowski (Stary Redzeń)
  5. Marcin Fijałkowski (Tworzyjanki)
  6. Kamil Kwiatkowski (Stary Redzeń)
  7. Bartłomiej Błoch (Rosocha-Będków)

Mężczyźni 41-60 lat: Jerzy Malinowski (Koluszki) pokonał 3:2 Władysława Czuja (Leosin)

Kat. OPEN:

  1. Sylwester Zimoń
  2. Władysław Czuj
  3. Jerzy Malinowski
  4. Marek Górecki
  5. Krzysztof Agier
  6. Bartłomiej Kwiatkowski

Punkty do klasyfikacji generalnej zdobył Marek Górecki (61+).

Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy wspaniałej postawy i zaangażowania, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów.

Udostępnij