Magiczne spotkanie w WTZ

fot. Warsztat Terapii Zajęciowej w Koluszkach

Tradycyjnie już, Warsztat Terapii Zajęciowej w Koluszkach zorganizował uroczyste spotkanie wigilijne, które po raz kolejny połączyło uczestników, pracowników i przyjaciół placówki w atmosferze radości i wspólnego świętowania.

Cała społeczność Warsztatu miała zaszczyt zasiąść do wspólnego stołu wigilijnego, aby razem podzielić się opłatkiem i świętować Boże Narodzenie. Wieczór rozpoczął się od uroczystego występu, podczas którego utalentowani artyści Warsztatu Terapii Zajęciowej wykonali piękne kolędy. Dodatkowo, Piotr Banaszkiewicz, jeden z uczestników, podzielił się zebranymi wierszami stworzonymi specjalnie na tę wyjątkową okazję.

Po artystycznym wstępie, kierownik Warsztatu złożyła wszystkim serdeczne życzenia, a uczestnicy, pracownicy i zaproszeni goście wzajemnie przełamali się opłatkiem, wymieniając się życzeniami na zbliżające się święta.

Nie zabrakło także magicznej wizyty samego Mikołaja, który z ogromną radością obdarował każdego uczestnika Warsztatu prezentami. To wyjątkowy gest, który sprawił, że atmosfera spotkania nabrała jeszcze większego uroku.

Po oficjalnej części wieczoru, wszyscy zasiedli do pysznego wigilijnego poczęstunku. Wspólne kolędowanie dopełniło atmosferę świątecznej radości i wzajemnej życzliwości.

Kadra i Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Koluszkach pragną serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację tego magicznego wieczoru oraz życzyć wszystkim najpiękniejszych i najradośniejszych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie pełen ciepła, miłości i wzajemnej życzliwości, a każdy z nas znajdzie radość w spotkaniach z bliskimi. Wszystkiego najlepszego na nadchodzący Nowy Rok!

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności