KKS wiceliderem po rundzie jesiennej

Piłkarze Koluszkowskiego Klubu Sportowego spędzą zimę na pozycji wicelidera rozgrywek drugiej grupy Łódzkiej Klasy A. W środku stawki znajduje się LKS Gałkówek, a w Łódzkiej Klasie Okręgowej na trzecim miejscu rundę jesienną zakończyli gracze LKS Różyca.

Łódzka Klasa Okręgowa
Kolejka 15
LKS Różyca – Iskra Dobroń (14 listopada, godz. 13) 4:4
Bramki dla LKS: Szyc x2, Danecki, Ostalczyk

Kolejka 16 – wiosna 2022 r.
LKS Różyca – Zawisza Rzgów

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Ksawerów 15 35 11 2 2 48-18
2.  AKS SMS Łódź 15 34 11 1 3 56-19
3.  LKS Różyca 15 34 11 1 3 46-28
4.  ŁKS III Łódź 15 33 10 3 2 54-15
5.  Ner Poddębice 15 27 8 3 4 42-30
6.  Iskra Dobroń 15 26 8 2 5 48-38
7.  Zawisza Rzgów 15 24 7 3 5 31-23
8.  Włókniarz Pabianice 15 23 6 5 4 37-24
9.  KAS Konstantynów Łódzki 15 18 6 0 9 17-34
10.  Termy Uniejów 15 18 4 6 5 33-34
11.  UKS SMS Łódź 15 17 5 2 8 22-34
12.  Victoria Rąbień 15 16 5 1 9 36-49
13.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 15 13 4 1 10 24-41
14.  Włókniarz Zgierz 15 11 3 2 10 19-42
15.  Górnik Łęczyca 15 8 1 5 9 12-50
16.  GLKS Sarnów/Dalików 15 4 1 1 13 14-60

Łódzka Klasa A, grupa 2

Nie odbył się ostatni w tym roku ligowy mecz Koluszkowskiego Klubu Sportowego. Jak informuje KKS Koluszki, trener i część zawodników Sokoła Popów ma kwarantannę. Mecz zweryfikowany będzie jako walkower dla koluszkowskiego zespołu.

Kolejka 13
Huragan Swędów – LKS Gałkówek (14 listopada, godz. 13) 6:2
KKS Koluszki     3-0     Sokół Popów (13 listopada, godz. 13.30) 3:0
mecz nie odbył się

Kolejka 14 – wiosna 2022 r.
LKS Gałkówek – LZS Justynów
KKS Koluszki – Czarni Smardzew

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Justynów 12 26 8 2 2 48-19
2.  KKS Koluszki 12 24 7 3 2 32-17
3.  Czarni Smardzew 12 24 7 3 2 33-19
4.  Błękitni Dmosin 12 22 7 1 4 44-26
5.  Polonia Andrzejów (Łódź) 12 22 7 1 4 34-23
6.  LKS Gałkówek 12 21 7 0 5 27-23
7.  Huragan Swędów 12 20 6 2 4 36-39
8.  Boruta II Zgierz 12 15 4 3 5 29-16
9.  Zjednoczeni II Stryków 11 13 4 1 6 31-36
10.  Victoria Łódź 12 12 3 3 6 17-23
11.  Iskra Głowno 12 11 3 2 7 18-38
12.  LKS Kalonka 12 9 3 0 9 22-50
13.  Sokół Popów 11 1 0 1 10 9-51