Zaproszenie na 1. Zlot Morsów Województwa Łódzkiego

morsy tuszyn zlot morsow

Morsy z Lisowic zostały współorganizatorami 1. Zlotu Morsów Województwa Łódzkiego, który odbędzie się 6 marca 2022 r. przy kompleksie wypoczynkowym w „Rybakówce” zlokalizowanym w Żerominie przy ul. Tuszyńskiej 17.

Gospodarzami zlotu wraz z Morsami z Lisowic zostały także 3 inne kluby: Morsy Tuszyn Wikingowie, Klub Morsa Moszczenica oraz Wierzejskie Morsy. Współorganizatorem jest także restauracja „Rybakówka”. Impreza odbędzie się w godzinach 10:00 – 17:00. Na wydarzenie zaproszeni są wszyscy fani morsowania jak również każdy kto ma ochotę na wspólne spędzenie czasu i zabawę.

W programie imprezy znajdują się wejścia do wody (poprzedzone rozgrzewkami) w godzinach 11:00 -13:00, parada i pokaz wszystkich Klubów Morsa, korzystanie z mobilnej oraz stacjonarnej sauny, wiele konkursów i atrakcji, zbiórka charytatywna i licytacja dla chorej dziewczynki, zapalenie szwedzkich pochodni, wybory najstarszego Morsa i najmłodszego Morsiątka (około godziny 13:00), oraz konkurs na najlepsze przebranie (około godziny 11:00). Dla wszelkich łasuchów planowane jest ognisko z kiełbaskami, gorąca zupa i herbata a także popcorn i wata cukrowa. Organizatorzy informują także, że zatroszczą się o odpowiednie wsparcie i zabezpieczenie medyczne dla uczestników wydarzenia.

/AR/ fot. Morsy TUSZYN

 

Dodaj komentarz