Szlachetna Paczka w Koluszkach. 17 rodzin otrzymało pomoc

1

Wartość zebranych prezentów w ramach tegorocznej Szlachetnej Paczki wyniosła 54 mln złotych. Akcja pokonała tym samym zeszłoroczny rekordowy wynik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Koluszkach Szlachetna Paczka dotarła do siedemnastu rodzin.

– Wolontariusze Szlachetnej Paczki w Koluszkach chcieliby serdecznie podziękować Darczyńcom oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do wspólnego tworzenia tego wspaniałego projektu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie, poświęcony czas oraz ogromną pomoc. Bez Was nie byłoby naszej drużyny. Jesteście ludźmi o ogromnych sercach, to właśnie dzięki Wam 17 rodzin w naszej gminie otrzymało pomoc. Pomagają ludzie, nie rzeczy, to Wasze dobre serca sprawiły, że na twarzach rodzin pojawił się uśmiech, a w sercach iskierka nadziei na zmianę – mówią koluszkowscy wolontariusze Szlachetnej Paczki i przywołują słowa Świętego Jana Pawła II „Człowiek jest wielki, nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Szlachetna Paczka jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym Darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy. Jednym z inicjatorów akcji jest ks. Jacek Stryczek.

3

2

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności