Otwarcie biura poselskiego Waldemara Budy w Koluszkach [ZDJĘCIA]

(fot. Ewa Wylazłowska)
(fot. Ewa Wylazłowska)

Poseł na Sejm RP Waldemar Buda uruchomił swoje biuro poselskie w Koluszkach. Na początku stycznia odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie lokalu.

– Z satysfakcją informuję, że w Koluszkach otworzyliśmy biuro poselskie Waldemara Budy, który w naszej gminie zdobył największą liczbę głosów spośród wszystkich kandydatów w ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych – mówi Mariusz Kotynia, przewodniczący Prawa i Sprawiedliwości w powiecie łódzkim-wschodnim.

W otwarciu biura wzięli udział mieszkańcy gminy, radni Prawa i Sprawiedliwości, pełnomocnik Posła RP Sebastian Potyralski oraz proboszcz parafii pw. NP NMP w Koluszkach ks. Krzysztof Nowak, który poświęcił lokal. Zabrakło zaproszonych władz gminy.

Biuro mieści się w budynku przy ul. 11 Listopada 41 (obok banku PKO BP), na I piętrze, w pokoju nr 5. Asystentem Posła Waldemara Budy została Katarzyna Staroń, sołtys sołectwa Stamirowice – Leosin. W biurze swój dyżur będzie pełnił sam poseł RP oraz radni Prawa i Sprawiedliwości. Kontynuowane mają być również spotkania z radcą prawnym Marią Gawlak, które wcześniej odbywały się w biurze Prawa i Sprawiedliwości w budynku Urzędu Miasta.

Przypomnijmy, że Waldemar Buda zdobył w gminie Koluszki 1 633 głosy. Jeszcze w kampanii wyborczej, Buda zapowiadał otwarcie biura poselskiego w Koluszkach. Wkrótce będzie można zapisać się spotkanie z posłem.

(fot. Ewa Wylazłowska)
(fot. Ewa Wylazłowska)

inf. prasowa/dw/ew

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności