Zaginęła Małgorzata Boushaki. Policja apeluje o pomoc

zaginiona1101Policjanci poszukują Małgorzatę Boushaki, która 26 lipca 2007 roku o godzinie 5.40 wyszła z domu w Starowej Górze z zamiarem udania się do pracy jednak tam nie dotarła.Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca swojego zamieszkania. Nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu z najbliższą rodziną.

Z poczynionych ustaleń wynika, że w dniu zaginięcia w drodze do pracy nie dotarła na przystanek autobusowy w Starowej Górze oddalony o około 900 metrów od jej miejsca zamieszkania.

Kobieta ma 39 lat, wzrost około 171cm-175cm, sylwetka szczupła wysmukła, waga około 65kg, oczy ciemne, włosy koloru kasztanowego faliste długie, twarz owalna, cera naturalna, nos średni prostolinijny, uszy normalne, wargi średnie, uzębienie zniszczone paleniem papierosów, buty typu klapki siateczkowe koloru czarnego. Na lewym ramieniu ma tatuaż w kolorze niebieskim przedstawiający motyw roślinny.

Była ubrana w spodnie typu dżins koloru jasno niebieskiego z haftem na nogawce „motyl”.

Wszyscy, którzy posiadają informacje o miejscu przebywania zaginionej lub znają jej los prosimy o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego w Koluszkach pod numerami telefonów: (44) 719 62 28 – (prowadzacy sprawę poszukiwań), (44) 714-69-77, 997 i 112.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności