„LA LA LAND” w ramach „Kina Kobiet” w kinie Helios w Tomaszowie

kino-kobiet

Kochane Panie, zapraszamy 8 lutego 2017 na odsłonę Kina Kobiet. W lutym na naszych babskich seansach będzie dużo miłości. Zwłaszcza za sprawą doskonałego i już budzącego sporo emocji filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. To opowieść o kobiecie – lekarce i seksuolożce, która szeroko otworzyła drzwi polskich sypialni. Na takich seansach nie może Was zabraknąć!

Jak co miesiąc przygotowaliśmy Wam dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Zabierzcie koleżanki, sąsiadki, mamę, siostrę i wybierzcie się na seans Kina Kobiet!

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów. Od godz. 18.00 w holu kina czekają na Panie:

  • „Fly Studio” rozgrzeje nas przed Dniem Świętego Walentego, odkrywając rąbek pool dance. Wirujące kobiety tego jeszcze u nas nie było!
  • Salon „eFKa studio” Salon fryzjerski damski i dziecięcy zaprezentuje szybkie poprawki waszych fryzur oraz cenne porady odnośnie pielęgnacji włosów.
  • „Figuromania Studio Modelowania Sylwetki” – doradzi jak zrelaksować się, wyciszyć, oderwać od codzienności, a przy okazji zgubić zbędne kilogramy, pozbyć się cellulitu i wymodelować sylwetkę
  • „Avon” – zaprasza do poznania szerokiej gamy kosmetyków
  • „Foto-Video-Budka” zagwarantuje nam masę radości w swojej fotobudce
  • „Olczak&Olczak Forever Businnes Club” odkryją przed nami cudowną moc kosmetyków z aloesem
  • Dietetyk „Naturhouse”, który przeprowadzi analizę składu ciała na specjalistycznej wadze
  • „Atelier Piękna & Harmonii” podpowie jak zadbać nie tylko o swój wygląd ale również o wewnętrzną harmonię przywracając dobre samopoczucie i energię życiową

Dziewczyny, widzimy się w środę 8 lutego!

MOTYWEM WIECZORU jest wielkie, czerwone serce. Zapraszamy Panie z serduszkami – na swetrach, rajstopach, sukienkach, torbach, we włosach. UWAGA!
Kochane Panie przypominamy – w lutym spotykamy się dwa razy.

Na kolejnym seansie Kina Kobiet – zobaczymy nagradzany musical „LA LA LAND”
22.02 (środa) godz. 18.30 – Kino Helios Galeria Tomaszów”

Materiał promocyjny

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności