Maraton Oscarowy w kinach Helios!

17 lutego, tuż przed ceremonią wręczenia najważniejszych nagród filmowych, ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na wyjątkowy Maraton Oscarowy. W ciągu zaledwie jednej nocy zaprezentowane zostaną aż cztery filmy, które łącznie zawalczą o prawie trzydzieści statuetek!

IP_Helios_MaratonOscarowy

Jako pierwszy zostanie zaprezentowany absolutny faworyt – „LA LA LAND” z rekordową liczbą nominacji. Następnie Widzowie będą mogli podziwiać „JACKIE” z genialną rolą Natalie Portman. Po krótkiej przerwie zaprezentowany zostanie dramat wojenny opowiadający nieprawdopodobną historię człowieka, który został sanitariuszem, by nie musieć zabijać: „PRZEŁĘCZ OCALONYCH”. Ostatnim seansem podczas oscarowej nocy będzie jeden z najlepszych filmów ubiegłego roku, znakomity kryminał w gwiazdorskiej obsadzie (Jeff Bridges, Chris Pine, Ben Foster) „AŻ DO PIEKŁA”!

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „Maraton Oscarowy” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_oscarowy. Do zobaczenia już 17 lutego!

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności