„Porady na zdrady” w marcowym Kinie Kobiet!

poradykino130317

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na najbliższą odsłonę filmowego cyklu dla Pań oraz najnowszą komedię twórcy „Tylko mnie kochaj” i „Dlaczego nie”! Już 22 marca na Panie czeka moc atrakcji podczas seansu Kina Kobiet z filmem „Porady na zdrady”!

Zdradzona w dniu ślubu Kalina i porzucona przez chłopaka Fretka rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów. Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja, coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich.

Jego żona, Beata podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody. Kalina doceniając klasę „przeciwnika”, bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze
w łeb. Maciej nie jest jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie. Serce dziewczyny – mimo podjętych postanowień – znów zaczyna bić mocniej, a wielka miłość to tylko kwestia czasu.

Filmowe spotkania z cyklu Kino Kobiet to miła chwila relaksu w towarzystwie mamy, siostry czy przyjaciółki, specjalnie wybrany na tę okazję tytuł i pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków. Do zobaczenia już  22 marca w kinie Helios w Tomaszowie Mazowieckim!

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności