Nowy filmowy cykl – Helios OFFy!

helios_heliosoffy270317

Zapraszamy na seans inaugurujący najnowszy filmowy cykl – Helios OFFy, pierwszy przewodnik po kinowym podziemiu. Seans odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 18:00 w tomaszowskim kinie Helios, za bilet Widzowie zapłacą tylko 15 złotych!

W ramach tego wyjątkowego przeglądu zaprezentujemy różnorodne filmy: te, które zdobywały już nagrody na festiwalach kina niezależnego, premiery uznanych już Twórców oraz najciekawszych przedstawicieli gatunku. Całość będzie stanowić aż dwanaście tytułów pogrupowanych w kategorie. Cykl powstał we współpracy z Michałem Kołdrasem, właścicielem portalu Kinoamatorskie.pl, który zrzesza twórców kina offowego.

Każde spotkanie będzie składało się z projekcji zestawu specjalne dobranych na tę okazję niezależnych tytułów z filmowym wprowadzeniem. Każdy Widz otrzyma ponadto kupon konkursowy, za pomocą którego będzie mógł zagłosować na wybrany film i podać krótkie uzasadnienie swojej decyzji. Na twórcę wygranego filmu oraz autora najciekawszego uzasadnienia czekają nagrody – dwudniowy pobyt w hotelu Alpin w Szczyrku!

Z nami poznasz kino alternatywne i jego Twórców. Zapraszamy na seanse w ramach cyklu Helios OFFy, pierwszego przewodnika po kinowym podziemiu!

Informacja promocyjna

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności