Kwietniowe Kino Kobiet. Wygraj lot widokowy!

  Kino Helios w Tomaszowie zaprasza na wiosenną odsłonę ulubionego cyklu filmowego Pań!  Już 26 kwietnia na Panie czeka możliwość wygrania lotu widokowego w aeroklubie piotrkowskim, tego dnia będziecie miały przyjemność zapoznać się ze znakomitym filmem „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”! 
kinokobiet0903117
Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania.  Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać…  – _20 lat temu nosiliśmy swe sekrety w sobie, dziś skrywamy je w smartfonach _- mówi reżyser filmu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” Paolo Genovese.  Podobno każda z Was ma trzy życia: publiczne, prywatne i… sekretne. Czy tak jest naprawdę – przekonacie się podczas najbliższego seansu Kina Kobiet!

Doskonała włoska komedia z fantastyczną Kasią Smutniak już podczas kwietniowych seansów kina kobiet w kinach Helios w całej Polsce!  Takiego wieczoru absolutnie nie można przegapić – do zobaczenia 26 kwietnia!

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności