Maraton Grozy. Już 21 kwietnia w kinach Helios

Maraton Strachu z premierowym pokazem filmu „Ostatnia klątwa”!  21 kwietnia kina Helios zapraszają na kolejną noc pełną filmów, których najważniejszym celem jest śmiertelnie nas  wystraszyć. Pierwszym z nich będzie inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, premierowy horror „OSTATNIA  KLĄTWA”. Następnie, również po raz pierwszy na ekranach kin w Polsce, przerażający „BELLY OF THE BULLDOG”.  Po chwili przerwy, atmosferę prawdziwej grozy pogłębi „LAMENT” i w tym  stanie pozostaniemy już do rana, z jedną tylko różnicą – będzie jeszcze  mroczniej, a to za sprawą świetnego „DARK WAS THE NIGHT”. 

helios11-417

Jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze  długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć.

Czy jesteście na to  gotowi?  Start: 21.04.2017. godz. 23.00 do rana

Zagramy:  – OSTATNIA KLĄTWA (PREMIERA!)  – BELLY OF THE BULLDOG  – LAMENT  – DARK WAS THE NIGHT  PROMOCYJNA CENA BILETÓW OBOWIĄZUJE DO 17.04.2017!

Ceny biletów:  Promocyjny 28 zł*  Ulgowy 32 zł  Normalny 36 zł  * cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 17.04.2017r.

OSTATNIA KLĄTWA (napisy)  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 18-letniego Teksańczyka, Johnny’ego Franka Garretta,  skazanego na karę śmierci za brutalny gwałt i morderstwo zakonnicy. Chłopak do końca utrzymuje, że jest  niewinny, rzucając klątwę na wszystkich, którzy mieli jakikolwiek związek z niesprawiedliwym wyrokiem. Wkrótce  po egzekucji zaczynają ginąć ludzie zamieszani w sprawę. Kiedy w śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się  syn jednego z ławników, mężczyzna zrobi wszystko, by odnaleźć prawdziwego mordercę, doprowadzić do jego  skazania i odwrócić klątwę.

BELLY OF THE BULLDOG (napisy)  Trwa wojna. Grupa wyczerpanych żołnierzy wraz z dwójką więźniów ostatkiem sił znajduje schronienie w  zagadkowym, opuszczonym czołgu. Kiedy wreszcie zaczynają oddychać z ulgą, z przerażeniem odkrywają, że ich  apokaliptyczna oaza zaczyna zamieniać się w piekło. A prawdziwe niebezpieczeństwo jest tam, gdzie nikt z nich  nie śmiał przypuszczać…

LAMENT (napisy)  W spokojnej koreańskiej wiosce dochodzi do szeregu tajemniczych i gwałtownych zgonów a niektórzy mieszkańcy  zaczynają zdradzać oznaki prowadzącej do szaleństwa choroby. Śledztwo prowadzi Jongo-Goo, miejscowy oficer  policji. Początkowo jako przyczynę zgonów podaje zatrucie dzikimi grzybami, jednak wkrótce zaczyna mieć co do  tego wątpliwości. Gdy docierają do niego plotki o tajemniczym Japończyku, który niedawno zamieszkał w  okolicznym lesie, nieznajomy staje się głównym podejrzanym. Oznaki opętania zaczyna wykazywać także mała  córeczka Jongo-Goo. Od tego momentu policjant zrobi wszystko by ocalić swoje dziecko od niebezpieczeństwa.

DARK WAS THE NIGHT (napisy)  Maiden Woods to opuszczone i ciche miasto położone wśród lasów Północno-Wschodniej Ameryki. To miasto  poczciwych ludzi. Coś jednak czai się w lasach otaczających wyizolowaną społeczność. Historie o drzewach i tym  co mieszka wśród nich krążą od pokoleń. Zjawiska. Zniknięcia. Przemoc. Wszystko nazwane folklorem, aż do dziś.  Po tym jak wycinki lasu niszczą jego zasoby, Paul Shields, szeryf Maiden Woods, zaczyna śledzić dziwne zdarzenia  podejrzewając, że to jakieś żarty. Sześć miesięcy wcześniej, szeryf traci najstarszego syna i od tamtej pory cierpi,  winiąc się za jego śmierć. W miarę postępu śledztwa, stawi czoła swoim demonom i odkryje prawdę, która kryje  się w folklorze.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki  napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w  czasie NMF.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach  kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE  Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe

Patroni:  RMF MAXXX; DLASTUDENTA.PL; DEMOTYWTORY

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności