Od 23 lat prowadzi zajęcia ruchowe dla kobiet

cwiczenia

Agata Kowalska zajęcia ruchowe dla kobiet prowadzi od 1994 roku. Niezmiennie w każdy wtorek i czwartek o godz. 19 w sali Koluszkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Sikorskiego 11 zaczynają się ćwiczenia.

– Liczba ćwiczących kobiet zmienia się w zależności od poru roku – mówi pani Agata. – Najwięcej osób pojawia się na zajęciach wiosną, ale są też panie wyjątkowo systematyczne. Gosia i Monika  ćwiczą ze mną od początku. Kilka pań bierze udział w zajęciach nieprzerwanie od kilku lat. Co roku robimy wakacyjną przerwę na  intensywną jazdę rowerem i we wrześniu zaczynamy od nowa.

Jak podkreśla instruktorka aerobiku aktywność  fizyczna to wspaniała przygoda, która daje dobrą energię, uczy systematyczności i  wytrwałości. – Jako nauczycielka wychowania fizycznego cieszę się, że w zajęciach uczestniczą moje obecne uczennice i te sprzed kilku lat. Taka pokoleniowa motywacja. Wszystkich, którzy jeszcze nie zaczęli  swojej przygody z aktywnością fizyczną, zachęcam, aby to zrobili. Zawsze jest dobry czas na zmiany – dodaje Agata Kowalska.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności