Ekskluzywny Dom Opieki dla Seniorów tylko 20 minut od Koluszek

DCIM100MEDIADJI_0054.JPG

Codzienna opieka lekarska, szeroka oferta rehabilitacyjna, bogaty program zajęć rekreacyjnych, znakomita kuchnia, spokojna okolica i rodzinna atmosfera – 20 minut od Koluszek, w Ujeździe, powstał ekskluzywny Dom Seniora Comfort Life. Jakość i zakres oferowanych usług robi wrażenie!

Comfort Life to ekskluzywny Dom Seniora położony wśród pięknej zieleni łąk oraz lasów powiatu tomaszowskiego, z dala od miejskiego zgiełku.

Na Pensjonariuszy czeka tutaj komfort, spokój i najlepsza obsługa. Pragniemy spełniać wszystkie oczekiwania i potrzeby Seniorów, dlatego łączymy indywidualną opiekę medyczną z kompleksową rehabilitacją i wypoczynkiem. Tworzymy klimat sprzyjający zdrowiu i dobremu samopoczuciu – mówi dyrektor lek. med. Jolanta Kręcka.

comfort-life2

Jakość i zakres oferowanych usług powoduje, że brak jest bezpośrednich konkurentów na rynku w województwie łódzkim.  Atutem ośrodka jest załoga. Większość pracowników to osoby z olbrzymim doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Ponadto jako jedna z nielicznych placówek w woj. łódzkim posiada urządzenie ratujące życie – defibrylator AED. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i bardzo wysokiej jakości świadczonych usług.

Podopieczni ośrodka mogą spędzać czas wolny na wiele sposobów. Do dyspozycji m.in.: kąpiele SPA, ogród z altaną i grillem, projekcje filmów w ramach dyskusyjnego klubu filmowego, siłownia, tenis stołowy,  bilard, dart, biblioteka, kącik puzzli i gier planszowych,  stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, możliwość uprawiania roślin w ogródku i szklarni.

Dom Seniora Comfort Life proponuje pobyty w komfortowych i przestronnych pokojach jednoosobowych, dwuosobowych oraz trzyosobowych. Ceny za pobyt stały w pakiecie comfort rozpoczynają się od 3.100 zł miesięcznie. Dla Posiadaczy karty seniora przysługuje rabat 10%. Ośrodek honoruje karty seniora z całej Polski. Istnieje również  możliwość zakupu karty podarunkowej na usługi.

Informacje i zapisy: 608-412-974 

Adres obiektu: ul. Łąkowa 3, Ujazd (dojazd od strony Niewiadowa).

Artykuł sponsorowany

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności