„Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Koncert śpiewającej rodziny Kaczmarków

Po raz 11. rodzina Kaczmarków zorganizuje w Koluszkach Koncert Noworoczny. 28 stycznia w sali bankietowej „u Lenarta” będzie można usłyszeć najpiękniejsze pieśni neapolitańskie. Początek koncertu o godz. 18.

koncert-rodzina-kaczmarkow220118

Gościem specjalnym tegorocznego wydarzenia będzie Dariusz Stachura, śpiewak operowy, tenor, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi. Współpracuje z Teatrem Wielkim Operą Narodową w Warszawie, kreuje pierwszoplanowe role w premierowych i szeregowych przedstawieniach.

Ponadto wystąpią:

Iwona Kaczmarek (sopran liryczny) – absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Studiowała na wydziale wokalno-aktorskim. Już w czasie studiów podjęła współpracę z Filharmonią Łódzką. Studia podyplomowe odbyła pod kierunkiem wybitnego tenora Kałudi Kałudowa znanego na świecie śpiewaka operowego.

Piotr Kaczmarek (tenor dramatyczny) – w 2000 roku ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Studiował na wydziale wokalno-aktorskim. Dalszą edukację podjął, podobnie jak jego żona, u światowej sławy tenora Kałudi Kaudowa. Przez dwa sezony był pierwszym tenorem Teatru Muzycznego w Łodzi.

Adam Kaczmarek (tenor) – urodził się 9 lutego 2003 r. Muzyka jest z nim od urodzenia. Już od najmłodszych lat próbował naśladować swoich rodziców, którzy są znanymi w Kraju i poza jego granicami śpiewakami operowymi. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego.

Wojciech Kaczmarek (bas – baryton) – urodził się 25 lutego 1999r. Pochodzi z muzycznej rodziny. Muzyka jest w jego życiu od urodzenia. Swoją muzyczną karierę rozpoczął już w przedszkolu. Po mutacji dysponuje przepięknym głosem – barytonem. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego.

Bilety w cenie 50 zł można zakupić w Klubie Muzycznym 4 Struny Świata przy ul. Tadeusza Kościuszki 18. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna ŚRK. Szczegóły na stronach internetowych www.braciakczmarek.pl oraz www.pieknekoncerty.pl.

 

 

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności