Pomóżmy Majeczce

maja27052021

Policjanci z powiatu łódzkiego wschodniego włączyli się w akcję pomocy chorej Mai, mieszkanki gminy Koluszki. 4-letnia dziewczynka choruje na nowotwór. Jej leczenie przekracza możliwości finansowe rodziny. Mundurowi systematycznie zbierają plastikowe nakrętki oraz odbierają je od mieszkańców naszego powiatu. Zachęcają wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce, prowadzonych licytacjach oraz wszelkich przedsięwzięciach organizowanych dla Majeczki. Najbliższe wydarzenie to kiermasz ciast 29 maja 2021 roku przed OSP w Koluszkach dzięki wzajemnej współpracy z lokalnymi strażakami i mieszkańcami Regien.

Maja urodziła się jako zdrowa dziewczynka. Zawsze uśmiechnięta. Od ponad pół roku jej drugim domem jest szpital, w którym leczona jest specjalistycznie. Maja zachorowała na nowotwór Leczenie dziewczynki przekracza możliwości finansowe jej rodziny, która jednak nie poddaje się i robi wszystko, aby zapewnić 4-latce powrót do normalnego życia. Prowadzona jest również internetowa zbiórka, na której można licytować każdą rzecz, zbierane są plastikowe nakrętki aby przekazywać je na rzecz Majeczki. Wszystkie prowadzone przedsięwzięciaa powstały dzięki policjantowi i jego rodzinie, który na co dzień pełni służbę w jednostce Policji w powiecie łódzkim wschodnim.

Dzięki współpracy z lokalnymi strażakami oraz mieszkańcami Regien i Koluszek w najbliższą sobotę 29 maja 2021 roku organizowany jest kiermasz ciast przed OSP w Koluszkach przy ul. 11 Listopada od godziny 8:00. Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich do dołożenia swojej cegiełki aby ratować życie naszej mieszkanki.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/majakukulska

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności