Rozmawiali o cyberprzemocy

spotkanieDzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Koluszkach spotkali się z gronem pedagogicznym w Szkole Podstawowej w Gałkowie Dużym, aby omówić jak nie dopuszczać wzajemnie do hejtu w Internecie oraz cyberprzemocy wśród uczniów.

4 listopada 2021 roku w  Szkole Podstawowej w Gałkowie Dużym dzielnicowi z koluszkowskiej komendy spotkali się nauczycielami aby omówić zjawisko cyberprzemocy wśród młodych ludzi.

– Policjanci przede wszystkim skupili się na tym co robić aby młodzież nie dawała przyzwolenia na rozszerzanie się tych zjawisk, a jeśli dojdzie do tego jak pomóc ofiarom hejtu i cyberprzemocy. W dzisiejszych czasach zjawiska te najczęściej dotykają młodych ludzi i utrudniają im funkcjonowanie w grupie rówieśniczej – mówi sierż. sztab. Aneta Kotynia, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji powiatu łódzkiego wschodniego.

Policjanci mówili o tym jak ustrzec się przed takimi zjawiskami, gdzie szukać pomocy w chwili zagrożenia, a przede wszystkim jak niwelować takie zachowania wśród młodych ludzi i nie dawać im przyzwolenia na hejt.

Źródło: KPP Łódź Wschód

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności