Trwa nabór uczestników do koluszkowskiego Klubu SENIOR +

seniorzy

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koluszkach rozpoczął rekrutację uczestników do nowo powstałego Klubu SENIOR +, który ma mieć siedzibę przy ul. Budowlanych 4a w Koluszkach.

Aby zostać członkiem Klubu trzeba spełniać kilka warunków. Należy mieć ukończony 60 rok życia i nie być aktywnym zawodowo. Mieszkać na terenie Gminy Koluszki oraz mieć chęć aktywnego spędzania czasu w miłym towarzystwie. Ponadto w Klubie mile widziane są osoby, które pragną rozwijać swoje pasje, zdolności i zainteresowania.

Udział w rekrutacji następuje po wypełnieniu i złożeniu deklaracji, która dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz w siedzibie Klubu. Składanie deklaracji będzie możliwe 19, 20 i 22 kwietnia 2022 r. w godzinach 8:00- 10:00 a także 21 kwietnia od godziny 11:00 do 13:00. O przyjęciu do Klubu SENIOR + będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Koluszkowski Klub „SENIOR+” w swojej ofercie będzie miał m.in. zajęcia wokalne i muzyczne, plastyczne, rękodzielnicze, informatyczne, ruchowe w postaci gimnastyki oraz spacerów a także rozwijające wiedzę jak np. kurs języka obcego czy też olimpiady wiedzy mające na celu podtrzymywanie sprawności intelektualnej seniorów.

/AR/

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności