OSiR organizuje zimowy wypoczynek. Koszt 200 zł

halasportowa

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koluszkach przygotował ofertę zorganizowanego wypoczynku w okresie ferii zimowych. W programie m.in. wycieczka do Orientarium w Łodzi.

OSiR zorganizuje dla dzieci ferie w ramach dwóch turnusów – pierwszy w dniach 16-20 stycznia 2023 roku, a drugi w okresie 23-27 stycznia 2023 roku. W programie m.in. wycieczka do EC1 Łódź – Miasta Kultury w Łodzi, zajęcia pn. „skąd się bierze prąd”,  zajęcia w laboratoriach pn. „herbata wymiata, czyli czaj pod lupą”, wyjazd do Orientarium w Łodzi, wyjazd do Teatru Piccolo w Łodzi.

W programie zaplanowano również prelekcję profilaktyczną na temat  bezpiecznego wypoczynku podczas ferii przeprowadzoną przez Strażaków z Państwowej Zawodowej Straży   Pożarnej w Koluszkach, a także projekcja bajki w kinie Odeon 3D.

Ośrodek zaprasza dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Koszt uczestnictwa jednego dziecka wynosi 200 zł./turnus. Zapisy w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Koluszkach przy ul. Ludowej 2 od 27 grudnia 2022 roku (wtorek) w godz. 8:00 – 15:00. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności