Pomóż Alicji Gudali. Weź udział w koncercie charytatywnym

koncert29122022-
Pochodząca z Koluszek 4-letnia Alicja Gudala zmaga się z przepukliną oponową. Dziewczynka marzy o tym, by mogła zacząć samodzielnie chodzić. Jej rodzice potrzebują ponad 270 tyś. zł na sfinansowanie operacji, intensywnej rehabilitacji i zakup niezbędnego sprzętu. W poniedziałek, 9 stycznia, w Koluszkach odbędzie się charytatywny koncert kolęd podczas którego będzie można finansowo wesprzeć leczenie czterolatki.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17 w sali kina Odeon 3D. „Zaproście rodzinę, znajomych, przyjaciół, przybądźcie licznie na koncert. Ala jest wielką wojowniczką, która każdego dnia znosi trudy rehabilitacji i nigdy się nie poddaje” – informują organizatorzy koncertu charytatywnego. Kolędy wykonają m.in. Anna i Romuald Spychalscy, artyści z Centrum Inicjatyw Artystycznych „Muzyczny moll”, dzieci z koluszkowskich przedszkoli, a także goście z Ukrainy.

 „Alicja jest coraz bardziej świadoma swoich ograniczeń, czuje rosnący ból i ograniczone możliwości poruszania. Pozostaje przy tym niezwykle pogodna i odporna, co czyni ją naszą małą bohaterką. Chcemy, by okres przeszkód i problemów przeszedł do historii, byśmy mogli cieszyć się sprawnością Alicji i życiem, które pomimo choroby daje szczęście, a nie cierpienie. (…)Patrzę na Alicję i zadaje sobie tysiące pytań. Jedno, najważniejsze: czy uda mi się uchronić ją przed bólem i cierpieniem? Nie znam rodzica, który tak po prostu się podda. Nie znam ludzi, którzy świadomie rezygnują z najważniejszej walki w ich życiu. My też nie zamierzamy się poddać. Wiemy, że przed nami trudna droga wiodąca przez cierpienie, trudności i leczenie, na którego efekty przyjdzie nam czekać. Wiemy, że będziemy się zmagać z kolejnymi przeciwnościami, ale jeśli zdecydujesz się pomóc, będziemy o krok bliżej celu. I właśnie tymi małymi krokami jesteśmy w stanie osiągnąć sukces” – czytamy na stronie prowadzonej zbiórki.
Finansowe wsparcie dla Alicji można przekazać na stronie Fundacji Siepomaga 
Udostępnij