„Poranek Wielkanocny” w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

sniadanie wielkanocne

13 kwietnia 2022 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Koluszkach odbył się „Poranek Wielkanocny”, podczas którego uczniowie mogli podziwiać przedstawienie o świątecznej tematyce oraz zasiąść do wspólnego stołu i skosztować tradycyjnych wielkanocnych potraw.

Podczas świątecznego wydarzenia w Ośrodku grupa teatralna „Tacy sami” wystawiła dla uczniów przedstawienie pt. „Bajka o ciepłym i puchatym”. Opowiadała ona o miłości, nadziei, radości, dzieleniu się dobrem. Jak informuje Ośrodek kolejnym punktem „Poranku Wielkanocnego” było wspólne śpiewanie piosenek, zapoznanie uczniów z tematyką i symboliką Świąt Wielkanocnych oraz odgadywanie świątecznych zagadek. Ponadto część dzieci otrzymała kartki świąteczne przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach.

Po części artystycznej pani dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Następnie uczniowie Ośrodka zasiedli do wielkanocnego śniadania podczas, którego mogli spróbować jajek, lukrowanych babek, kiełbasek oraz tradycyjnego żurku.

/AR/ źródło: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Koluszkach

Udostępnij

Obserwuj na Facebooku!

Aktualności